Terberg Techniek IJsselstein

In IJsselstein bevindt zich de hoofdvestiging van Terberg Techniek. Het is tevens het centrum voor truckmodificatie, mining en onder meer schadeherstel.

Contactgegevens

Informatie :

Bezoek website >

Adres

Industrieweg 9-10

3401 MA

IJsselstein

Nederland

Postadres

Postbus 23

3400 AA

IJsselstein

Nederland

P +31 30 600 62 60

F +31 30 688 55 23

E info@terbergtechniek.nl

Stuur een e-mail >

Ons team

Bert Terberg

Directeur

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

bterberg@terbergtechniek.nl

Guido Schoeman

General Manager

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

gschoeman@terbergtechniek.nl

Jim Nicolay

Sales Manager Modificatie

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

jnicolay@terbergtechniek.nl

Dennis Hage

Hoofd Productie & Bedrijfsburo

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

dhage@terbergtechniek.nl

Bart Haagen

Medewerker Bedrijfsburo / Productie

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

bhaagen@terbergtechniek.nl

André de Bruijne

Chef modificatie & Productie

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

adbruine@terbergtechniek.nl

Robert Kooijman

Service Coördinator

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

rkooijman@terbergtechniek.nl

Kevin Sangers

Medewerker Bedrijfsburo / Inkoop

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

ksangers@terbergtechniek.nl

Ronald Kerkhof

Voorman Balanceerafdeling

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

rkerkhof@terbergtechniek.nl

Wilco Paap

Administratie

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

wpaap@terbergtechniek.nl

Kees Tersteeg

Voorman Schadeherstel

+31 30 600 62 60

+31 30 688 55 23

ctersteeg@terbergtechniek.nl