Terberg Techniek Baarlo

Terberg Techniek Baarlo is een multifunctioneel opbouwcentrum voor onder meer containersystemen, service en hydrauliek.

Contactgegevens

Informatie:

Bezoek website >

Adres

Napoleonsbaan Noord 30

5991 NW

Baarlo

Nederland

Postadres

Postbus 8338

5990 AA

Baarlo

Nederland

P +31 77 477 20 39

F +31 77 477 12 26

E infobaarlo@terbergtechniek.nl

Stuur een e-mail >

Ons team

Henk Hendriks

Bedrijfsleider

+31 77 465 86 33

+31 77 477 12 26

hhendriks@terbergtechniek.nl

Frans Josten

Hoofd Bedrijfsbureau

+31 77 465 86 32

+31 77 477 12 26

fjosten@terbergtechniek.nl

Jeroen Thijssen

Verkoop

+31 77 465 86 39

+31 77 477 12 26

jthijssen@terbergtechniek.nl

Coen Vemer

Hoofd Inkoop-Magazijn

+31 77 465 86 38

+31 77 477 12 26

cvemer@terbergtechniek.nl

Geert Hendrix

Werkplaats-Reparatie

+31 77 477 20 39

+31 77 477 12 26

ghendrix@terbergtechniek.nl

Mart van Rengs

Werkplaats-Nieuwbouw

+31 629 212 231

+31 77 477 12 26

mvrengs@terbergtechniek.nl

Martin Willems

Administratie

+31 77 477 20 39

+31 77 477 12 26

mwillems@terbergtechniek.nl

Nicky Kessels

Inkoop-Magazijn

+31 77 465 86 35

+31 77 477 12 26

nkessels@terbergtechniek.nl

Servicedienst

Buiten kantooruren

+31 6 25 060 161

infobaarlo@terbergtechniek.nl

Aandrijfassen

Buiten kantooruren

+31 6 25 060 161

infobaarlo@terbergtechniek.nl